Domů

Návod k vyplnění přihlášky do Klubu Terryho Pratchetta

Položky označené hvězdičkou (*) je potřeba vyplnit. Jsou to kolonky Jméno, Příjmení, Přezdívka, E-mail a Datum narození.

Pokud vám je v den vyplnění příhlášky méně než 15 let, je potřeba přihlášku zaslat poštou na adresu klubu (Klub Terryho Pratchetta, Malobřevnovská 176/4, 169 00, Praha 6) a připojit k ní souhlas a podpis jednoho zákonného zástupce (otec či matka). Můžete si buď vytisknout formulář, který vám vyjede po přihlášení nebo jeho text napsat ručně a odeslat společně s přihláškou.

Pokud již máte založený účet na diskusním fóru forum.discworld.cz a jste na něm zrovna přihlášení, do formuláře přihlášky se vám automaticky zkopíruje vaše přezdívka, e-mail a ICQ (pokud ho máte zadané i na fóru).
ICQ je nepovinný údaj.

Zatrhněte možnost „Chci se stát i řádným členem“, pokud se budete chtít stát řádným členem Klubu Terryho Pratchetta. (Více o výhodách členství zde).

Vyplněním této přihlášky bez zatrhnutí možnosti „Chci se stát i řádným členem“ se stáváte pouze registrovaným členem.
Kontaktní adresa je povinný údaj tehdy, když o oddíl výše zatrhnete možnost „Chci se stát i řádným členem“ Zde tedy vyplňte město, ulici a PSČ místa, kam budete chtít zaslat členskou kartu a další klubové věci. Svou adresu můžete zadat, i když nebudete chtít být řádným členem.

V kolonkách vpravo máte možnost napsat něco o svých oblíbených knihách, autorech, seriálech apod. Tyto údaje jsou nepovinné.
Něco o mně: Zde můžete napsat další své zájmy, koníčky, idoly, názory, dosažené vzdělání, míry, závislosti, prostě co chcete.

Zatržení kolonky „Přečetl jsem si stanovy Klubu Terryho Pratchetta a souhlasím, že je budu dodržovat“ je opět povinné, stejně tak i kolonka „Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů pro potřeby klubu“.
Kolonka „Souhlasím se zasíláním novinek o Zeměploše na svůj e-mail“ je nepovinná, kolonka „Souhlasím se zasíláním Klubových novinek na svůj e-mail (jen pro řádné členy)“ se týká členů, kteří přihláškou žádají i o řádné členství, taktéž je nepovinná.

Po odeslání tohoto formuláře se Vám zobrazí další stránka, kde si můžete zvolit, komu se které údaje (jméno, příjmení, e-mail, datum narození, ICQ, adresa,…) mohou zobrazovat – nikomu, řádným členům, registrovaným členům, všem. Přezdívka se vždy zobrazí všem, je vždy veřejná.

Po odeslání tohoto formuláře se Vám zobrazí tato zpráva:


Vážený uchazeči,

Tvůj mail byl právě odeslán Klubové radě, která nejpozději do pěti dnů rozhodne o Tvém přijetí do Klubu Terryho Pratchetta. Po tomto rozhodnutí Ti bude zaslán e-mail o Tvém přijetí (či nepřijetí) a další důležité informace.


Pak už jen čekejte na svého poštovního holuba a doufejte, že vám ho cestou nesežral některý z městských chrličů.


O tomto článku můžete diskutovat ve fóru U Prokopnutého bubnu v sekci Články >>