Domů

Zeměplocha - Novinky 2018

květen

31. 05. 2018 - Vyšla audiokniha Soudné sestry Kategorie:

Již je k dostání audiokniha Soudné sestry z kultovní série Úžasná Zeměplocha britského spisovatele Terryho Pratchetta v podání Zuzany Slavíkové. Boj o zeměplošské království Lancre připomíná zápletku Hamleta, ale i Macbetha - takže nesmějí chybět ani tři čarodějky! Bábi Zlopočasná, Stařenka Oggová a Magráta Česneková už dohlédnou, aby všechno dopadlo přesně tak, jak má.

Anotace: Uprostřed Zeměplochy, placaté země putující vesmírem na zádech obrovské želvy, leží malé království Lancre. Přesto se o něj rozpoutal lítý boj, který má leccos společného se zápletkou Shakespearovy hry Macbeth. Nesmějí tudíž chybět ani tři čarodějky, jimž se hrůzovláda nového panovníka nezamlouvá. Nebo to celé připomíná spíš Hamleta? Nechybí tu totiž ani kočovná herecká společnost, duch zavražděného monarchy a jeho syn, který je možná příliš citlivý, aby vznesl svůj nárok na trůn… Ovšem Bábi Zlopočasná, Stařenka Oggová a Magráta Česneková už dohlédnou, aby všechno dopadlo tak, jak má.

Audiokniha vychází jako 2CD mp3 za 329 Kč. Je také k dispozici ke stažení prostřednictvím digitálních distribucí jako mp3 za 299 Kč. Jako první je online k dostání na portálu Audiolibrix, kde si navíc členové předplatitelského klubu mohou audioknihu pořídit jen za 199 Kč. Délka této audioknihy je 14 hodin.

Ke stažení na Audiolibrix
Ukázka z audioknihy Soudné sestry

STARŠÍ NOVINKY >>>