Domů

Všefandomová maškaráda 2020 - ZRUŠENO

 

Akce je z důvodu nepříznivé epidemiologické situace zrušena.

 

 

Kdy: 13. 11. 2020
Kde: KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10
Vstupné:  v přeprodeji (do 13. 10.): 270 Kč, později 300 Kč

Vystoupí: PartyLeaders
Benefice: Výtěžek z akce podpoří výzkum Alzheimerovy nemoci

O co jde?

Klub Terryho Pratchetta a CZ Kontinuum Star Trek fan klub vás zvou na další ročník Všefandomové maškarády, který se bude konat v pátek 13. listopadu 2020 od 20:00 hodin v KD Barikádníků (Saratovská 20, Praha 10, zastávka MHD „Strašnická“, tramvaj č. 7, 26, metro A). Prostory akce budou pro hosty k dispozici od 19:30 hodin.

Vstupné je 300 Kč, v předprodeji do 13. 10. 2020 270 Kč. Vstupenky si můžete objednat či rezervovat na smsticket, případně zakoupit na místě Výtěžek z maškarního bálu bude tradičně věnován AD Centru na výzkum Alzheimerovy nemoci v České republice. Klub Terryho Pratchetta výzkum této nemoci podporuje už od roku 2011 a dosud bylo za jeho pomoci na tento výzkum přispěno několika stovkami tisíc korun.

Maškarádu pořádají Klub Terryho Pratchetta a CZ Kontinuum Star Trek fan klub.

Jak dopadne tento startrekovský výsadek na Zeměplochu, se budete muset přijít podívat. My ale víme, že k podobným výsadkům oběma směry v našem vesmíru dochází poměrně často a tento maškarní bál je toho jen dalším důkazem.

Program

  • K tanci a poslechu nám zahraje skupina Party Leaders
  • Během přestávek mezi hudebními bloky promluví prof. MUDr. Aleš Bartoš, Ph.D. z AD Centra, proběhne tombola, několik hudebních a tanečních představení a soutěže.
  • Sponzory Všefandomové maškarády jsou Tetička z Moravy a Geekárna.
  • Velmi se těšíme na vaši účast. 

Důležité upozornění

S ohledem na nařízení Vlády ČR je povinnost mít ve vnitřních prostorách zakrytá ústa i nos. Proto vyhlašujeme téma letošní Maškarády – "Rej masek". Překvapte nás i všechny ostatní nápaditými rouškami, šátky, šálami, zkrátka čímkoliv, čím lze zabránit, nebo alespoň omezit šíření kapének.

Aktuální informace

  • Událost na Facebooku
  • Vstupenky v prodeji od září 2020

Partneři


Autor: KTP, CZ Kontinuum

O tomto článku můžete diskutovat ve fóru U Prokopnutého bubnu v sekci Články >>