Domů

Úvod

Logo Klubu Terryho PratchettaKlub Terryho Pratchetta je zapsaný spolek, který si za hlavní cíl klade propagaci díla Terryho Pratchetta, rozšiřování členské základny fanoušků, udržování jejich pospolitosti a rozvíjení jejich tvorby v České a Slovenské republice.

Zapsaný spolek vznikl v roce 1996 pod názvem Klub přátel díla Terryho Pratchetta a jeho Zeměplochy. Přejmenován byl při své obnově dne 28. 1. 2009. O jeho historii se můžete více dozvědět v historii Klubu.

Pokud se chcete stát registrovaným nebo řádným členem Klubu, přečtěte si stanovy Klubu a vyplňte přihlášku. Registrované členství je zdarma, za řádné členství se platí členský poplatek 250 Kč za rok. Podrobnosti naleznete v části Jak se stát členem. Také si zde můžete přečíst o výhodách, které Vám členství v Klubu poskytuje. Zaplacením členského poplatku podpoříte aktivity Klubu Terryho Pratchetta a těchto stránek.

K dispozici je zde také seznam členů Klubu.

Pokud jste na těchto stránkách nenašli odpovědi na své otázky, můžete se obrátit na některého z členů Rady. E-mail na nás najdete v kontaktních údajích, kde je také k dispozici adresa sídla Klubu a bankovní spojení.

O tomto článku můžete diskutovat ve fóru U Prokopnutého bubnu v sekci Články >>